Fotografia

Firma TEK, jako jedna z nielicznych na rynku może poszczycić się własną Galerią zdjęć roślin.

Koncepcja stworzenia Galerii zdjęć nieodłącznie łączy się z naszym celem, jakim jest spełnianie wszystkich wymagań naszych klientów. Uważamy, że oferowane przez nas zdjęcia uczynią oferowane przez nas opakowania jeszcze atrakcyjniejszymi, a opatrzone nimi produkty naszych Klientów zamienią się w małe dzieła sztuki. Nasza Galeria liczy obecnie ok. 70 000 zdjęć i z miesiąca na miesiąc się powiększa. Nasi fotografowie przemierzają Europę wzdłuż i wszerz tropiąc nowe odmiany, pomysły i inspiracje.

Włodzimierz Kurnatowski

Z fotografią związany jest od ponad 40 lat, od około 30 –  ściśle fotografią roślin uprawnych. Z TEK współpracuje od początku działalności firmy. Ponadto zajmuje się niekomercyjnie ogólnie pojętą fotografią przyrody, architektury, portretu i martwej natury. Jak sam mówi, zdjęcia roślin dla TEK to jego główna pasja. Dlatego też stara się stale doprowadzać je do doskonałości.

Tomasz Jagiełło

Nasz nowy, nie mniej utalentowany fotograf jest absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu w Warszawie. Z fotografią związany jest od 7 lat – głównie fotografia reklamowa i przyrodnicza, od 5 lat współpracuje z TEK. Poza fotografowaniem jego pasją jest hodowla roślin ozdobnych i ornitologia.

TEK Picture Gallery

Już teraz odwiedź naszą nową galerię zdjęć,
i zapoznaj się z nowym wyglądem i funkcjonalnościami
gallery.tekpolska.pl >
Tek Picture Gallery Zobacz nową galerię!