Fotografia

Firma TEK, jako jedna z nielicznych na rynku może poszczycić się własną Galerią zdjęć roślin.

Koncepcja stworzenia Galerii zdjęć nieodłącznie łączy się z naszym celem, jakim jest spełnianie wszystkich wymagań naszych klientów. Uważamy, że oferowane przez nas zdjęcia uczynią oferowane przez nas opakowania jeszcze atrakcyjniejszymi, a opatrzone nimi produkty naszych Klientów zamienią się w małe dzieła sztuki. Nasza Galeria liczy obecnie ok. 78 000 zdjęć i z miesiąca na miesiąc się powiększa. Nasi fotografowie przemierzają Europę wzdłuż i wszerz tropiąc nowe odmiany, pomysły i inspiracje.

 

Tomasz Jagiełło

Nasz utalentowany fotograf jest absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu w Warszawie. Z fotografią związany jest od 7 lat – głównie fotografia reklamowa i przyrodnicza. Od 2010 roku współpracuje z TEK. Poza fotografowaniem jego pasją jest hodowla roślin ozdobnych i ornitologia.

Łukasz Borys

Z fotografią związany od 8 lat. Doświadczenia nabierał w Wielkiej Brytanii prowadząc przez 3 lata własną działalność w Londynie . Fotografia jest jego wielką pasją i pomysłem na życie. Ukończył Akademię Filmu i Telewizji w Warszawie oraz Wyższą Szkołę Handlową we Wrocławiu. Zajmuje się głównie fotografią reklamową, modową, przyrodniczą, produktową, kulinarną oraz eventową. Kocha górskie wyprawy, przyrodę i obcowanie z nią. Z firmą TEK współpracuje od 2017 roku.

Włodzimierz Kurnatowski

Z fotografią związany był od ponad 40 lat, od około 30 –  ściśle fotografią roślin uprawnych. Z TEK współpracował od początku działalności firmy aż do 2015 roku. Ponadto zajmował się niekomercyjnie ogólnie pojętą fotografią przyrody, architektury, portretu i martwej natury. Jak sam mówił, zdjęcia roślin dla TEK to jego główna pasja. Dlatego też starał się stale doprowadzać je do doskonałości. To dzięki jego pracy powstały podstawy do stworzenia Naszej galerii zdjeć.

Włodek zmarł w 2018 roku. Na zawsze zostanie w Naszej pamięci.

TEK Picture Gallery

Już teraz odwiedź naszą nową galerię zdjęć,
i zapoznaj się z nowym wyglądem i funkcjonalnościami
gallery.tekpolska.pl >
Tek Picture Gallery Zobacz nową galerię!