Historia

Od ziarna do owocu czyli jak tworzyła się firma TEK

Nasza drukarnia rozpoczęła działalność w 1992 roku. Postawiliśmy na produkcję wysokiej jakości opakowań na nasiona kwiatów i warzyw. Początki były skromne – obsługiwaliśmy kilku klientów na rodzimym rynku. Jednak na reakcję ze strony szerszego grona odbiorców nie trzeba było długo czekać. Jakość naszych usług i produktów szybko znalazła ogólne uznanie. W niedługim czasie nasze udziały w rynku znacznie wzrosły.

Sukcesy „nie przewróciły nam w głowie”, wręcz przeciwnie – zaktywizowały nas i pobudziły do jeszcze większego wysiłku, aby móc przedstawiać coraz bardziej atrakcyjną ofertę, konkurencyjną nie tylko jakościowo, ale i cenowo.

Po latach, doświadczenie i zaangażowanie pozwoliły nam osiągnąć stabilną i bardzo mocną pozycję na rodzimym rynku. Dynamiczny rozwój i zmiany polityczno-gospodarcze dały nam nową siłę, dzięki której z sukcesem zaistnieliśmy na wschodnich i zachodnich rynkach Europy. Pozwoliło nam to powiększyć drukarnię, unowocześnić technologię i usprawnić procesy produkcyjne. Krótko mówiąc – mocno rozwinęliśmy skrzydła.

Stawiając na ciągły rozwój wprowadziliśmy w firmie zintegrowany system zarządzania przedsiębiorstwem poligraficznym „Printmanager„, co jeszcze bardziej usprawniło proces obsługi klienta.

Wraz ze wzrostem zainteresowania na rynkach Europejskich otworzyliśmy nowe oddziały. Początkowo zakłady produkcyjne na Ukrainie i w Rosji, później także biuro w Niemczech. Z niewielkiego przedsiębiorstwa wyrośliśmy na prawdziwie europejską firmę, profesjonalną, rzetelną, zapewniającą swoim klientom najwyższą jakość obsługi.

Jesteśmy firmą dynamiczną i działającą z rozmachem, czego dowodem jest śmiałość z jaką wkraczamy na nowe rynki jak i konstruowanie przez nasz dział techniczny wielu skomplikowanych maszyn niezbędnych dla produkcji oryginalnych opakowań dla branży ogrodniczej. Ostatnim wydarzeniem w tym zakresie jest wykonanie oparciu o plany firmy Paulzen zupełnie oryginalnej maszyny do produkcji torebek, Paulzen-TEK-QQA.

TEK Picture Gallery

Już teraz odwiedź naszą nową galerię zdjęć,
i zapoznaj się z nowym wyglądem i funkcjonalnościami
gallery.tekpolska.pl >
Tek Picture Gallery Zobacz nową galerię!